promo
DOMOV --> PARTNERI

Sme radi, že môžeme pre vás našich klientov ušetriť čas, energiu a peniaze v sieti našich partnerských obchodov. Pripomíname, že zľava alebo iná výhoda, ktorú vidíte pri aktuálnom partnerovi je okamžitá. Znamená to, že bude zúčtovaná resp. vykonaná priamo pri platbe. Ďalšiu zľavu získate ak údaje z nákupného bloku za váš nákup nahráte do svojho online klientského účtu po prihlásení sa.

 

...prajeme vám úspešný deň,

kolektív VAŠA PRÍLEŽITOSŤ 

 

 
VOSS

Autoservis VOSS poskytuje kvalitné služby v oblasti opravy vozidiel. Na základe spokojnosti ich zákazníkov a požiadavkám komplexných služieb sa v januári roku 2007 presťahovali do väčších priestorov, rozšírili služby a vybavenie. Ponúka výhody oproti veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, osobným prístupom k zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov, pri dodržiavaní štandardov kvality opráv.

 

Zdravie a energia

Internetový obchod www.zdravieaenergia.sk ponúka produkty na podporu zdravia a prílev novej energie. So všetkými produktmi máme osobnú dlhodobú skúsenosť a pridávať nové produkty budeme len na základe referencií, konzultáciách s odborníkmi a po osobnom preskúšaní ich účinkov.

Auto Audit SK, s.r.o.

Overenie identity vozidiel

Enterpoint, s.r.o.

Spoločnosť enterpoint sa zaoberá najmä predajom značkovej výpočtovej techniky Dell a súvisiacimi službami. Obchodní partneri využívajú hlavne naše dlhoročné skúsenosti a vysokú odbornosť v tejto oblasti. Okrem poradenstva zabezpečujeme zákazníkom komplexnú starostlivosť vrátane dodávok projektov na kľúč.

Slovenská asociácia psích terapeutov Bratislava

Canisterapia je doplňujúca liečebná metóda pri mnohých fyzických aj psychických ochoreniach, vykonáva sa pomocou špeciálne cvičeného a certifikovaného psa ako podporná liečba u individuálnych pacientov alebo ako skupinová terapia v rôznych zariadeniach - DSS, nemocnice, rehabilitačné centrá a pod.