promo
DOMOV --> on-line autopoistenie

Prečo dojednať poistenie cez internet prostredníctvom Netfinancie.sk?

 

Porovnajte si ceny na povinné zmluvné poistenie do 1 minúty
Vyberte si najvýhodnejšiu ponuku a uzavrite poistenie do 5 minút
Venujte svojej rodine, priateľom a záujmom všetok čas a peniaze, ktoré u nás ušetríte.
{pagebreak}Je niekoľko presvedčivých dôvodov, prečo poistiť auto online: 

Pohodlie
Nemusíte si organizovať čas, aby ste si dojednali poistenie. Online poistenie si uzavriete bez starostí a zmluvy spolu s príslušnými dokumentami nájdete vo vašej poštovej schránke. Všetko vybavíte z pohodlia Vášho domova či kancelárie, kde môžete v pokoji analyzovať a rozmýšľať.

Cena
Netfinancie spravidla dosahuje pre svojich klientov lacnejšie sadzby poistného (cenu), ako sú sadzby, ktoré obvykle získate v kamennej pobočke alebo u poisťovacieho poradcu. Cenu poistenia sa dozviete ihneď a sami si zvážite, ktorá ponuka je pre Vás najoptimálnejšia.

Prehľad
Netfinancie sa starajú o prehľadnosť a úplné porovnanie nielen cien všetkých poisťovní, ale aj poistných podmienok a asistenčných služieb. Máte možnosť zvážiť, či sa Vám oplatí vybrať poisťovňu len podľa ceny alebo podľa celkovej kvality. Ponúkame jeden z najprehľadnejších a najviac komplexných porovnávacích systémov na slovenskom trhu.

 

Rýchlosť
Porovnanie poistenia online netrvá dlhšie než jednu sekundu. Po zadaní údajov do kalkulátora máte kompletný prehľad všetkých poisťovní a cien poistenia. Uzavretie zmluvy online zvládnete do niekoľkých minút potom, čo zadáte údaje potrebné na spracovanie zmluvy. Zmluvy môžete fyzicky obdržať už nasledujúci deň od uzatvorenia online.

Platba
Sami si rozhodnete ako a kedy zaplatíte poistenia. Platbu vykonávate vždy na účet poisťovne spôsobom, ktorý Vám príde najprirodzenejší. Údaje k platbe dostanete vždy včas a to na originálnom dokumente.

Najkvalifikovanejšie poradenstvo
Na netfinancie.sk máte vždy na výber z viacerých ponúk. Povinné zmluvné poistenie porovnávame u všetkých poisťovní na trhu vr. doplnkového poistenia. Odporúčania a analýzy spoločnosti NETFINANCIE, ktoré klient nájde na stránkach www.netfinancie.sk - sú jedny z najkvalifikovanejších na slovenskom trhu. Normálny retailový klient na túto úroveň finančného poradenstva spravidla "nedosiahne", pretože poradenstvo takejto kvality je obvyklé skôr u renomovaných medzinárodných maklérov orientovaných výlučne na korporátnu (podnikovú) klientelu a veľké obchodné prípady.