promo
DOMOV --> NAŠE TIPY

Nezabudnite používať vašu PRÍLEŽITOSŤ kartu v našich partnerských obchodoch. Zoznam partnerských obchodov nájdete v sekciách partneri a služby.


Ak ešte nie ste klientnom spoločnosti VAŠA PRÍLEŽITOSŤ a mali by ste záujem požiadajte o vydanie klientskej karty PRÍLEŽITOSŤ (osobne v kancelárií spoločnosti, poštou, telefonicky alebo e-mailom).

 

 

Odporúčame vám aj nasledovné výhodné tipy:

 

 

Dátumovka

Je bezplatná informačná služba pre klienta formou e-mailovej správy. Klient pravidelne každý rok dostane upozorňujúci e-mail k rôznym udalostiam. Napr. blížiaca sa STK, Emisná kontrola alebo udalosti ako napr. "60 dní pre výročím zmluvy" či "výročie zmluvy". Už nebudete musieť myslieť na žiadne dátumy. Zbavíme vás takých starostí a všetko dôležité vám dostatočne včas vopred pripomenieme.

čítaj viac>> 

 

auto VEGET servis

Nikto z nás nechce mať poistnú udalosť... no čo ak sa to stane? Pomôže bezkonkurenčný produkt v autooblasti: odťah vozidla do servisu, nahlásenie a kompletné vyriešenie poistnej udalosti v poisťovniach za vás, zabezpečenie opravy vozidla, bezplatne náhradné vozidlo počas celej doby opravy vozidla...

čítaj viac>>

 

Váš strážny anjel

Viete, že existuje riešenie za 41 centov denne, ktorá Vám pri akomkoľvek úraze vykompenzuje príjem? Stačí len vyvrtnutý členok a dostanete kompenzáciu 30€/denne za celú dobu nevyhnutného liečenia. Alebo nechtiac zhodí vaše dieťa na návšteve drahú vázu? Nevadí - poistka "strážny aniel" vyrieši škody spôsobené vami alebo vašou rodinou až do 200 tis. €.

čítaj viac>>

 

Spotrebný úver - rýchle peniaze

Každý sa raz možno dostane do situácie, že by potreboval nejaké to euro.

čítaj viac>>

 

Hypoúvery a ich prefinancovanie

Chcete bývať, bez výhodného úveru to však nejde. Ako a kde zobrať výhodný úver?

čítaj viac>>

 

Pracovné príležitosti

Máte chuť niečo robiť, no neviete čo, kde a ako. Radi sa stretávate s ľudmi, no nechcete byť poisťovák či predajca...

dajte o sebe vedieť>>