promo
DOMOV --> FYZICKÉ OSOBY --> Divízia bankových produktov --> Hypotekárne úvery

Hypotekárne úvery

 

...využite naše známosti v hypotekárnych a úverových centrách!

Rozmýšľate nad novým bývaním, rekonštrukciou, alebo by ste si radi splnili nejaký sen? Teraz je ten správny čas. Banky samy priznávajú, že úroky sú práve na historických minimách. Čo pred pár rokmi nebolo možné, zrazu možné je. Úvery bez poplatku za poskytnutie, zmluvne sa znižujúce marže bánk, či individuálne posudzovanie a flexibilný prístup ku klientom sú dnes realitou.

 

Banky či stavebné sporiteľne dnes ponúkajú širokú paletu produktov určených na financovanie kúpy alebo rekonštrukcie nehnuteľností.Optimálne riešenia zohľadnia konkrétny účel a umožnia efektívne využitie štátom poskytovaných dotácií a podpôr.

 

 Prečo ísť do úveru práve s nami?

- naše známosti v bankách nám dovoľujú naplniť heslo našej firmy „my máme známosti, vy máte nás“;

- títo úveroví špecialisti majú prehľad o aktuálnej ponuke a zmenách na trhu;

- kvalitné úvery v spolupráci s renomovanými partnermi;

- výber z ponuky siedmych bánka a troch stavebných sporiteľní ;
- výber partnera, ktorý je pre Vás najvýhodnejší;
- rada a pomoc pri administratívnych úkonoch;
- možnosť poistenia a vinkulácia v prospech banky;

- široké možnosti riešenia Vašich potrieb: hypotekárny úver, spotrebný úver, úver zo stavebného sporenia,     úver na bývanie, americká hypotéka či preklenovací úver;
- získate tak možnosť stať sa členom nášho spoločenstva a bezplatne využívať všetky ďalšie výhody, ktoré   ponúka a to všetko pod jednou strechou a bezplatne.

 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom týchto produktov, kontaktujte nás na najbližšej pobočke Vaša Príležitosť alebo prostredníctvom e-mailu: uvery@vasaprilezitost.sk.